Reklama

krawieckie__lewa

Reklama

lewa-6

Reklama

telefony

Reklama
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2014-10-31
USD 3,3459 -0,40%
EUR 4,2043 -0,56%
CHF 3,4860 -0,59%
GBP 5,3503 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

FB

Komentarz tygodnia

 • Pół roku więzienia dla Polaka który pobił współlokatorkę i nie wypłacił jej odszkodowania Pieprzony damski bokser !!!
  Spróbuj się z kimś w swojej wadze ,ale nie łatwiej się wyładować na mniejszej i słabszej kobiecie , a najlepiej trzepnąć z zaskoczenia ?
  W pierdlu powinien przejść szkolenie "odbytnicze" żeby pokory nabrał !
  W "Młodości" miałem kolegę (to za dużo powiedziane) taki znajomy chłopak z sąsiedniego bloku , wieczorem przed blokiem uderzył mężczyznę z dzieckiem i żoną wychodzących z klatki obok od znajomych . Wyrok 2 lata za rozbój .Po wyjściu bał się własnego cienia z domu nie wychodził , a matka dentystę do domu wzywała jak go bolało .
  I tak pierwsza piącha osiedla stała się zwykłą szmatą już na starcie dorosłego życia.
  Takich mi nie żal łobuzów jak ten Nawara , powinien resocjalizację poczuć od kości ogonowej aż po migdałki w gardle ! (27 (+33))
I po świętach.
pigula Najistotniejsze wiadomości z 3 ostatnich dni w pigułce.

 

02 kwietnia 2013 10:02

 

 

 

 • Dzień przed uroczystymi obchodami w Cork na cmentarzu St Finbarr's zdewastowano pomnik upamiętniający The Easter Rising.

 

 • Helikopter RAF-u uratował amatora kajakarstwa, który popadł w tarapaty na Morzu Irlandzkim. Mężczyzna był w stanie hipotermii.

 

 • W sobotnie południe zapanowała jasność nad całą Irlandią. Na niebie nie było żadnej chmurki. Historyczną chwilę szumnie wieściły wyczekujące lata media.

 

 • Aresztowano ośmiu mężczyzn z Clondalkin, podejrzanych o działalność na rzecz IRA.

 

 • Arcybiskup Martin powiedział na mszy świętej, że kościół nie powinien być zakneblowany. Po licznych aferach trapiących irlandzki kościół, duchowni coraz śmielej wypowiadają się na tematy publiczne.

 

 • W sobotę około 3 pm doszło do eksplozji bomby w Lurgan na North Circular Road. Do eksplozji doszło po tym jak policję poinformowano o nielegalnej demonstracji w tamtym regionie. Atak był wymierzony przeciwko lokalnej społeczności. Nikt nie ucierpiał. Wcześniej inny ładunek wybuchł w Armagh.

 

 • Sobotniej nocy okradziono kościół w Sallins, county Kildare. Śledztwo prowadzi Garda z Naas.

 

 • Także w nocy zastrzelono w Belfaście Kierana McManusa. Kiedy wkładał pizzę do bagażnika swojego auta nieznany sprawca oddał w jego kierunku kilka strzałów.

 

 • KFC ogłosiło, że planuje otwarcie 40 placówek na terenie UK i Irlandii. Powstanie 1600 miejsc pracy.

 

 • Węgry oficjalnie zrezygnowały z walki o ekstradycję irlandzkiego kierowcy Ciarana Tobina, który w 2000 roku stracił panowanie nad pojazdem i wpadł na chodnik.  W skutek wypadku zginęła dwójka dzieci, 2-letnia Petra i 5-letni Siblings. Irlandzki sąd odrzucił wniosek Węgier o ekstradycję 48-letniego kierowcy z Dublina. Premier Tibor Navracsics zgodził się żeby ten odsiedział 18 miesięczny wyrok w irlandzkim więzieniu.

 

 • Koszty podróży członków rządu Enda Kenny zmalały w 2012 roku aż o 4,9 mln€.

 

 • Z 55 przemytników postawionych przed irlandzkim wymiarem sprawiedliwości w zeszłym roku, 18 posiada adresy zamieszkania w innych krajach.

 

 • W sumie święta upłynęły w bardzo spokojnej atmosferze. Tym razem celebracji ulubionych trunków w przytulnych i gwarnych pubach sprzyjał iście mrożący krew w żyłach wiatr.

 

MK

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Szybka rejestracja pozwoli na komentowanie w czasie rzeczywistym, bez oczekiwania na akceptację administratora. Znikną także kody.